2023-04-27

Де замовити, та як обрати вікна


м.Київ


Якє вікно обрати? На що звертати увагу при обранні компаніі? Як обрати якісні комплетуючі до вікон та дверей не переплативши?
Будь яка конструкція из ПВХ складаеться з 3-х складових:
- профєль
- фурнітура
- склопакєт
Профель може бути різний! На данний момент багато виробників, якісних профельних систем ПВХ по різним ціновим категоріям, від добре та давно знайомих брендів - Rehau/ KBE/ WDS/ Salamandr та инші, мало знайомі профелі.

Фурнітура - це механізми які дозволяють відкривати в різних положеннях рухомі частини вікон (стулка). Фурнітура також е різних виробників Масо/ WinkHaus/ Zigeniya/ AXOR/ Vorne/ Accado та багато інших менш відомих.

Склопакет - склопакет займае більшу частину любої конструкції в співвідношені 80% на 20%, де 80% любого вікна це склопакет! Склопакети е однокамерні , двокамерні, трикамерні та моно скдло. Також можна підібрати та скомпанувати склопакет для окремих потреб (єнергозберігаюче, КлімоГартСолар від сонячного тепла, мультисклопакети, склопакети з тонуванням як в массі так і плівкою з заповненням інертного газу у камери між склом , бронестійкі склопакети із бронеплівкою Тріплекс та багато іншого.

Так от, для замовлєння теплого вікна, в першу чергу потрібно обрати підходящий склопакєт. Так як він займае більшу площу любого вікна, та основні втрати тепла проходять скрізь склопакет. Правельно підібраний склопакет вирішуе такі питання як, шумо та теплоізоляція!
Фурнітуру також потрібно обирати якісного виробника, та перевірену роками. Від фурнітури залежить як довго та без проблем буде воно робити (відкривні частини вікон та дверей).
Профіль може бути відомого бренду як Рехау , або мен відомого WDS але він мае Вас влаштовувати ВІЗУАЛЬНО (кольором, формою, покритям глянець чи матове)! Тому що , після монтажних робіт знімаеться стрічка з маркировкую та назвою профелю і крім Вас, вже ніхто не дізнаеться з якої фірми профелив , виготовлене вікно!
Підсумуемо!
Щоб обрати якісне та доступне вікно або любу іншу конструкцію (двері, лоджії, Ба

  Тел.: 0633255006

  Сайт: https://euro-wikna.kiev.ua/

  Адреса: вул.Тулузи 10-АШукати ще


***